BHMW - Здоров'я і краса в одній пляшці

Мінеральна вода чеських джерел в Україні

Компанія BHMW представляє мінеральні води з легендарних джерел курорту Маріанські Лазні в Богемії (Чехія), які за сольовим складом і корисної дії не мають аналогів в світі. Ми допомагаємо українцям відчути приємний смак і цілющий ефект унікальних мінеральних вод прямо у себе вдома, не витрачаючи час і гроші на поїздку в чеська санаторій.

Наша спеціалізація - доставка мінеральних вод марок "БілінскаКіселка" (BílinskáKyselka), "ЗайечіцкаГорькая" (ZaječickáHorká) і "Рудольф Прамен" (RudolfůvPramen). Ми здійснюємо прямі поставки з заводу мінеральних вод BohemiaHealingMarienbadWatersa.s., Тому наша ціна абсолютно прийнятна.

Про якість товару піклується унікальна упаковка, спеціально розроблена для захисту мінеральної води від ультрафіолетових променів. Вода в такій оригінальній пляшці не втрачає корисних властивостей, повністю зберігаючи початкові свіжість і мінеральний склад. Завдяки цій технології доставка води з цілющих джерел Марієнбаді стала можливою по всьому світу.

З повною лінійкою мінеральних вод ви можете ознайомитися тут, на нашому сайті, і тут же зробити покупку в один клік! А ми швидко доставимо вам нашу унікальну мінеральну воду в будь-якій кількості кур'єром по Дніпру або в будь-яку точку України через "Нову Пошту".

Якщо у вас виникли додаткові питання, просто замовте зворотний дзвінок через кнопку в правому верхньому кутку цієї сторінки і ми зв'яжемося з вами протягом 15 хвилин після звернення.

Для замовлення онлайн перейдіть в розділ "Каталог", виберіть воду, заповніть просту форму і зробите покупку.

Мінеральні води Марієнбаді - це ключ до здоров'я і красу. Саме тому в числі наших постійних клієнтів магазини здорового харчування, спа-центри, фітнес-клуби, салони краси, медичні установи та індивідуальні замовники. Тепер спробуйте і ви!

Rudolfúv Pramen

Високомінералізована, гідрокарбонатна магнієво-кальцієва, кремниста, лікувально-столова, газована природним газом, вода c підвищеним вмістом заліза і кремнієвої кислоти. Загальний рівень мінералізації: 2,3-2,5 г / л. Вода містить збалансовану кількість іонів кальцію, магнію і гідрокарбонат-іонів і використовується при лікуванні хвороб нирок, сечового міхура, ревматизму, остеопорозу.

Bílinská kyselka

Гідрокарбонатно-натрієва, негазована, лікувально-столова, природна, питна мінеральна вода. Рівень мінералізації: 7,3-7,7 г / л. Використовується при печії, для зниження кислотності крові і сечі, подагрі, ревматизмі, цукровому діабеті, сечокам'яній хворобі з присутністю оксалатних каменів, для інгаляцій.

Zajeçická Horká

Вода мінеральна, питна, природна, лікувальна, негазована, сульфатна, натрієво-магнієва з рівнем мінералізації 33,0-34,8 г / л. Природне проносний засіб з дозованим прийомом при запорах, панкреатитах, холециститі, ожирінні, захворюваннях серця, нервової системи, для очищення крові, шкіри, загальною очищенню організму, доліхосігма і сладж синдромі.

Замовлення дзвінка

Ваше ім'я

* Номер телефону *

Хочете Безкоштовну консультацію?

Вкажіть свої контактні дані у формі нижче і наш менеджер зв'яжеться з вами для Безкоштовної консультації.

Ваше ім'я

* Номер телефону *

E-mail адреса

Переваги

Унікальність

Доступність

Прийнятна ціна

Оперативна доставка

Індивідуальний підхід

Висока якість товару